ANKIETA

Ankieta dotycząca działalności organizacji pozarządowych w powiecie ostródzkim.

III KIERMASZ ŚWIĄTECZNY ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU OSTRÓDZKIEGO

     

Serdecznie zapraszam do udziału w III KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU OSTRÓDZKIEGO, który odbędzie się w dniu 11 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie w godzinach 14:00 – 19:00.

 

Na Kiermaszu prezentowane będą ozdoby bożonarodzeniowe oraz rękodzieło związane z tematyką świąteczną lub z przeznaczeniem na świąteczne prezenty. Wyłączone z prezentacji są produkty spożywcze.

 

Jeśli chcą Państwo zaprezentować swoje rękodzieło i wyroby związane ze Świętami Bożego Narodzenia proszę zapoznać się z Regulaminem załączonym do niniejszego pisma oraz wypełnić Kartę Zgłoszenia i przesłać ją do dnia  7 grudnia 2018 roku pocztą do Starostwa Powiatowego w Ostródzie – Wydział Rozwoju Lokalnego, ul. Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda lub w formie elektronicznej (skan) na adres e-mail: j.kwiatkowska@powiat.ostroda.pl

 

Za wystawienie stoiska podczas kiermaszu NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT!


Kiermasz będzie miał formę otwartą, dostępną dla społeczności lokalnej. Telefon kontaktowy w sprawach Kiermaszu: (89) 642 98 52.

 


                                                                                                                           Starosta Ostródzki
                             
                                                                                                                             Andrzej WiczkowskiProjekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury
na lata 2007-2013

Unia Europejska