ANKIETA

Ankieta dotycząca działalności organizacji pozarządowych w powiecie ostródzkim.

Wizyta studyjna do Torunia

     

Wizyta studyjna do Torunia
 
Stowarzyszenie ESWIP i Powiat Ostródzki zapraszają na wizytę studyjną do Torunia. Celem wyjazdu jest zapoznanie się z dobrymi praktykami w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi w województwie kujawsko pomorskim. Podczas pobytu w Toruniu będzie okazja do poznania kondycji sektora pozarządowego w województwie kujawsko-pomorskim, spotkań z przedstawicielami Rady Działalności Pożytku Publicznego, Federacji Organizacji Pozarządowych, Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego i przedstawicielami Biura Współpracy Urzędu Marszałkowskiego z Organizacjami Pozarządowymi. Będzie to okazja do rozmów, dyskusji i czerpania dobrych wzorców współpracy dwóch sektorów. Dodatkowo znajdziemy tez okazję do spacerów po magicznym toruńskim Starym Mieście.
Do uczestnictwa w wizycie serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i samorządów z terenu powiatu ostródzkiego.
Wizyta odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2015 roku. Organizatorzy zapewniają transport z Ostródy do Torunia i powrotny, a także nocleg i pełne wyżywienie.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy a.sojka@eswip.pl lub faksem na numer 89 523 73 45. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8.06.2015.

program wizyty

formularz zgłoszeniowy

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury
na lata 2007-2013

Unia Europejska